nr 541 7526
Ljusstakar
Ett par, silver, 1800-tal, med manschetter, fransk exportstämpel, svenska stämplar, fyllda, höjd: 28 cm
| Utrop: |
4.000 kr |
| Såld: |
3.500 kr |
måndag 15 september 2008 kl 16:00:00
| Tid |
Kund |
Bud |
15/9 15:52:59