BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 5417526

nr 541 7526

Ljusstakar

Ett par, silver, 1800-tal, med manschetter, fransk exportstämpel, svenska stämplar, fyllda, höjd: 28 cm

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.500 kr

måndag 15 september 2008

15/9 15:52:59 1      Vinnande bud